Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

  Má smutná psí minulost ...

 
Holky ( Hibah Al Shraifi, Doreen Chocolate Zvoneček ) byly po povodních r.2010 a po předčasném narození našeho syna vloženy do rukou mých dobrých známých, zde si časem zvykly a bylo mi líto je zas trhat zpět. Holky se staly mazlíčky a z tohoto důvodu již nebudou zařezeny nikdy do chovu.

Nechtěla jsem tyto dvě fenky jen tak vymazat ze svého webu, jelikož s námi strávily několik krásných let a spoustu chvil na, které budu vždy vzpomínat s úsměvem na rtech. Z tohoto důvodu budou mít na našem webu vždy své místo.

Něco málo o holčičkách ...

 

Doreen Chocolate Zvoneček ( PP )

 
Doreen v naší chs porodila a vychovala nádherné ( alepoň pro mě ) 2 vrhy A a B, nyní je opravdu jen na mazlíčka a užívá si to, bydlí ve Frýdlantě.

  

 narozena: 1.10.2007

 číslo zápisu: CMKU/CIN/2743/07/09

 pohlaví: fena

 barva: bílá s plavými znaky

 chovatel a chs: R. Burýšková, Zvoneček

 otec: Damiáne Modrý Květ

 matka : Cassy PUPO-HAICHI

 uchovněna: 1.3.2009

 bonitační kód: BBC/A/E2/09

 norská databáze: zde

 výstavní úspěchy: 

 VN3, N, VN1, VN2, V2, V1+VTM

 matka vrhů: A, B

 

 

 

 

Hibah Al Shraifi ( PP )

Hibah bydlí poblíž Liberce,  nyní postupně slepne ( PLL - affected ) a moc mě to mrzí je hrozně mladá na temný život!!! Je to chovná fenka, vždy byla na výstavě se slibným exteriérem nadnášena , ale nebude nikdy zařazena do chovu, z tohoto důvodu podtoupila již kastraci.

  narozena: 13.9.2009

  číslo zápisu: CMKU/CIN/

  pohlaví: fena

  barva: tricolor

  chovatel a chs: A. Čermáková,

                        Al Shraifi

  otec: Gabir Gingery´s Al Shraifi

  matka : Emira Al Shraifi

  uchovněna: 18.12.2010

  bonitační kód: BBA/D/10

  norská databáze: zde

  výstavní úspěchy: dodám ...          

  testy: PLL - affected,PRA - clear

 


 
Doma zůstal jen Albert, nemohla jsem ho nikomu dát byl to až moc veliký závisláček na mou osobu a nemohla jsem mu to prostě udělat. Holky byli vždy své a nějak na mě nelpěly, měli se ke každému a proto změna pro ně nebyla tak velká ... za baštu by šly kamkoliv - Albínek se nedal nikdy uplatit :o).
 
A přesto mi štěstí ani potom všem nepřálo.
Bohužel dne 6.4.2012 se mi Albínek vydal přez duhový most. Byl až moc mladý a nikdy mě to ani nenapadlo, že se tak brzy rozdělíme, po tom všem čím jsme si spolu prošli. Doposud je to pro mě veliká rána. On nebyl psem ON byl přítelem své paničky, které moc chybí ...
 
     
 
Albínek onoho dne podstoupil ze zdravotních důvodů kastraci, při které mu vypovědělo srdíčko a ani přez rychlou reakci veterináře se nepodařilo ho nahodit zpátky. V tuto chvíli mě Albínek opustil navždy ...
 
 
 
 


 

TOPlist