Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Naši chtění/nechtění

Dlouho jsem zvažovala zda tuto stránku vůbec uveřejnit či ne. Nakonec jsem si řekla proč ne?

Bohužel i životě nastanou okamžiky kdy někteří z nových majitelů řeší co se svými pejsky. Buďto je nezvládají či se o ně z jakéhokoliv důvodu nemohou postarat. I já sama stála před tímto rozhodnutím tenkrát po povodních a vím jak je to obtížné. Ale nyní vím, že se to všechno dá řešit v klidu.

Naše štěňátka mě zajímají celý jejich život. Jsem ráda za každé info či fotku a nedokážu si představit při prodeji je odstřihnout a již se nezajímat co s nimi je či jak skočili. Bohužel né každý chovatel je takový a setkala jsem se s tím i v praxi.

Pokud si štěňátko ( samozřejmně i staršího pejska z naší chs )  z jakéhokoliv důvodu nemůžete ponechat prosím kontaktujte mne a já se pokusím udělat maximum pro lepší zvládnutí situace. Pokud pomůže třebas dočasný azyl ráda se pejska ujmu. Pokud si ho opravdu nebudete moci ponechat tak pejska vykoupím nazpět pokud jen to bude možné. Vše je na dohodě.

Nejvíce mě pak naštve, že si nový majitel neuvědomí svou pozici a ještě si vyskakuje třebas za špatnou "svojí" výchovu štěněte a shazuje svou vinnu na ostatní. Jak se říká štěně je čistý list, nepopsaný a je na každém novém majiteli jak si ho podle svého vědomí a svědomí vychová.

Prosím berte v potaz, že změnou prostředí a majitele netrpíte tak Vy jako Váš pes.

U svých štěňátek jsem se setkala se třemi zkušenostmi vrácení našeho odchovanečka a v této sekci naleznete právě jejich příběhy. Jedná se o Carušku, Cashirku a Aronka, kteří již našli své spokojené domovy.

V menu naleznete jména štěňátek a jejich příběhy.

 

 

TOPlist