DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Novinky

 
Pro rozkliknutí odkazu klikněte na zbarvené jméno pejska, to-té se Vám zobrazí odkaz.
 
23.3.2018 - nové fotky holčiček v sekci štěňátka
 
13.3.2018 - dnes poprvé se holčičky byly podívat na paní veterinářku. Holčičky byly hodné ikdyž hned vyfásly čip na krček a očkování do bůčku. Plakaly jen chvilinku a pak nás oblízaly radostí. Prdelky jsou i po kontrole vrhu a jsou zcela zdravé a bez vad. A ten velký den už mají za sebou a myslím si, že to zvládly na jedničku heart.
 
8.3.2018 - dnes náš vrh C slaví své třetí narozeniny.
Caruško, Flouwí, Belinko, Boníčku a Sofinko přejeme Vám hodně štěstíčka a především zravíčka a spoustu dalších let s Vašimi milujícími páníčky.
 
 
7.3.2018 - dnes se na naší malou Esmulku přijela podívat budoucí panička paní Karmen Molato, holčička se jí zalíbila a nová panička Esmulce také heart.  Esmulka je tímto pevně REZERVOVANÁ.
 
5.3.2018 - nové fotky našich holčiček
 
13.2.20018 - dnes mi přišly fotečky, které mě moc a moc pošešily. Je na nich náš Andrew alias Čípeček, moc Míšo za ně děkuji. Musím se o ně podělit wink.
 
 
12.2.2018 - přidala jsem nové fotky holčiček více v sekci ŠTĚŇÁTKA
 
29.1.2018 - obnovena sekce ŠTĚŇÁTKA, omlouvám se všem, kterým jsem slíbila, že jakmile štěňulky vykouknout na svět, že jsem ihned nedala vědět ... po přečtení sekce štěňátka pochopíte proč nemám sílu ... děkuji za pochopení.
 
 
10.1.2018 - s radostí oznamujeme, že se naše malách chs připravuje na štěňátka. Miminka by se měla narodit ke konci ledna. Maminkou se stane již naposledy naše Enn a Bertík. Více v sekci štěňátka.
 
4.11.2017 - dnes je naší Ennulce krásných 5let. Přejeme Ti berunko ještě hodně spokojených a šťastných let s námi prožitých. Jsi opravdové zlatíčko, které nám každý den spestřuje Tvá přítomnost kiss.
 
 
 

13.6.2017 - dnes je to přesně 8let co na svět přišel náš vrh A, všem - Arlettce, Arwence, Andrewovi, Aronkovi a Charlíkovi přeji mnoho dalších šťastných let po bocích svých páníčků. Posílám všem pusinu na čumáček :o).

 

 

12.6.2017 - dnes je to přesně rok co mě opustila má malá prdelka Dracoolka. Stále to hodně bolí. Jen doufám, že jí už nic nebolí a kouká sem na nás dolů.

 
 
 
6.4.2017 - dnes je to přesně 5 let co mě navždy opustil můj Albertík, ačkoliv je to už tak dlouho tak ho stále vidím před sebou a moc mi chybí ... Albínku zapaluji dnes zase svíčku, abys viděl tam nahoře, že jsem nezapomněla ...
 
 
21.3.2017 - Dnes s námi Bertík slaví své 5-té narozeniny. Tomu mému nahatému, ušatému, střelenému štěstíčku přeji především hodně zdravíčka!!! Štěstíčka, lásku má všude kolem sebe :o). Bertulko moc moc si i Tobě přeji, spolu prožít mnoho dalších nádherných let.
 
 
15.3.2017 - musím se podělit o krásné fotečky naší holčičky z vrh D a to Dahlinky, vyrostla z ní opravdu krásná slečna :o).
Více fotografií naleznete v odkaze zde
 
   
 
15.3.2017 - právě dnes je to 7let co na svět vykoukl v naší chs vrh B
Barči, Berdíku, Puňtíku, Beuško a Miško přeji Vám mnoho krásných let strávených s Vašimi páničky. Dále pak štěstíčko a to nejdůležitější ... zdravíčko. Všem moc posílám pusu na čumísek.
 
A Tobě Mystýsku tam nahoru mezi mé ostatní broučky Ti posílám též velkou pusinu a pohlazení. Tvůj život bohužel byl ukončen náhle, tragicky. Nedostalas šanci se poprat s osudem a to jen díky lenosti a bezcitnosti jedné osoby.
 
 
 
8.3.2017 - dnes náš vrh C slaví své krásné druhé narozeniny.
 
Takže Flouwí, Caruško, Belinko, Boníčku a Sisinko přeji Vám hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a mnoho kamarádů kolem sebe. Páníčky co láskyplně pohladí a mističky s dobrůtkami stále plné. Na dálku posílám pohlazení pro Vás všechny a velkou kiss.
 

25.2.2017 - dnes náš vrh D slaví své první narozeniny.

Takže Dahuško, Devilku, Ďáblíčku a Dahlinko přeji Vám z celého svého srdce jen to nejlepší do života. Hodně štěstíčka, mnoho lásky a porozumnění. Vlídného páníčka a vždy plné bříško.

 

 

Zároveň v tento den by oslavila své první narozeniny i Drákulinka, které nebylo umožněno tu s námi být.  Proto aspoň symbolicky, zapaluji svíčku Tobě moje holčičko tam nahoru.

Jsem vděčná i za těch málo chvil co jsi s námi mohla být.

 

 

22.1.2017 - vloženy nové fotky Bertulky a Ennulky ze zimy na adrese

http://ararenismarri.rajce.idnes.cz/Zima_2016-2017_-_Ennulka_a_Bertulka

 

 

15.1.2017 - opět mi přišlo mnoho krásných foteček, v nejbližší době je dám opět na rajče, ale o tuhle jednu se fotku musím podělit už nyní. Je na ní naše Flouwí se svým parťákem Aresem. Moc Terezce děkujííí.

 

26.11.2016 - dnes Bertulka splnil všechny podmínky pro udělení chovnosti, posuzovala paní Zuzana Brotánková a ta shledala, že
Betík je chovný :o).
Více naleznete na Bertíkově stránce v sekci naše smečka ...
 
 

4.11.2016 - dnes jsou to přesně 4 roky co na svět přišla na svět naše Ennulka společně se svými sourozenci. Čas tak hrozně letí. Ennulko přeji Ti spoustu dalšícch krásných let!!! A mnoho, mnoho zdravíčka, lásky a štěstíčka. Jen ty víš holčičko co pro mě znamenáš.
Také přeji všechno jen nejlepší ostatním, 9-ti sourozencům Ennulky :o).
 
 
21.10.2016 - přišly výsledky Bertíkova vyšetření na  PRA-rcd3 a to s výsledkem čistý
 
15.10.2016 - došlo ke změně majitelky u fenečky Cara beautiful z našeho dochovu. Nyní věřím, že se bude mít už konečně dobře, jak si číňánek zaslouží!!! A to bez vyhledávání jeho chyb v chování, vzhledu či jen při štěknutí. Nyní bude bydlet se svou sestřičkou Flouwí. Terezka si Carušku adoptovala. Moc Ti Tery děkuji za takový skvělý přístup a rychlé jednání!!!
Caruška se skvěle adaptovala a nyní je zcela spokojená u nových majitelů. Vzhledem k péči nepéči bylo zanedbané operované očko, které nyní je potřeba opět zaléčit. Aby mohlo být v pořádku. Caruška je nyní v péči MVDr.Beránka. Je to hodná a atatečná holčinka.
 
21.9.2016 - dnes mi došly fotky od paničky Dahlinky. Opravdu z ní vyrostla také moc krásná holčička, více fotek naleznete na adrese
Moc tímto  paní Kichererové děkuji, že se Denynka má tak dobře :o).
 
13.9.2016 - vložena adresa kde naleznete mnoho fotek naší malé Dahome a ty jsou umístěné na http://kaaceenka.rajce.idnes.cz/Dahome/
moc Kátě děkuji smiley.
 
14.8.2016 - MVP Mladá Boleslav
S Bertulkou jsem poprvé vyrazila na výstavu, ačkoliv jsem nevědala jak bude reagovat na takové množství psů. Tak se toho zhostil více než skvěle a vysložili jsme si spolu ihned V3. Což považuji za skvělý výsledek.
Posudek a více info v sekci výstavy ...
 
       
 
 
23.7.2016 - v uplynulých dnech Ennulka s Bertíkem prodělala klinické vyšetření oček v Praze u pana
Mvdr. P. Gbelce. U Ennulky to bylo už po druhé a opět s výsledkem - prosté.
Bertíček měl nyní premiéru, která dopadla též výborně a to s výsledkem - prosté.
 
11.7.2016 - jsem dostala nové krásné fotečky od paničky a Devilka moc za ně děkuji :o).
 
9-10.7.2016 - jsme mohli strávit v Krkonoších na chatě a to přímo ve vesničce Debrné. Vezla jsem tam děti za našima na chatu, kde stráví celý týden. Bohužel mě to povinnosti nedovolily a tak jsem ukořistila, alespoň víkend :o). Samozřejmně se mnou musela vyrazit Enn s Bertíkem wink. Výlet se jim moc líbil, hlavně procházky do zdejšího lesa. A přikládám zas nové fotky našich lumpíků z ranní procházky.
 
     
 
30.6.2016 - během týdne po Drákulčině smrti mi Enn začala stávkovat, nebaštila, nepila azačala hubnout. Byla celkově vyčerpaná a bez života. Po několika uvážení jsme věděla, že musíme najít Enn parťáka/partnerku pro život a nakonec to byl asi osud a dovezli jsme si 18.6.20016 krásného a stejně starého psa jménem
Bertucio z Kutských luk.
 
16.6.2016 - omlouvám se všem miminkům z vrhu A, které v pondělí 13.6.2016 oslavili své 7-mé narozeniny, ale po ztrátě Drákulinky mi to vůbec nedošlo.
Proto dodatečně přeji všem krásné narozeniny, hodně zdravíčka, moře lásky od jejich milujících páníčků a co nejdelší život!!! Takže Daruško, Charlíku, Čípečku, Azalko, Arletko a Aronku všechno nej.nej.nej a posílám velkou pusu na čumáček.
 
16.6.2016 - dne 12.6.2016 jsme přišli o naší milovanou Drákulku. Více naleznete v sekci
Duhový most - Dracoolka
 
10.6.2016 -  dnes jsem dostala krásné fotky Boníčka a malé Dí
 
3.6.2016 - přidané nové fotky k naší Drácoolince více v sekci naše fenečky - Dracoolka
 
29.5.2016 - vloženy nové fotky "štěňátek" z vrhu C a to Sofinky ( C´helsie cheerful ), Boníčka ( C´hinese Miracle ) a Flouwí ( C´harming Flower ) a zde jsou na odkaze
 
 
23.5.2016 - přišly nové fotky Dí, naleznete je na
 
 
19.5.2016 - v tento den se nám malá Dí vydala na cestu do nového domova. Přejeme Ti prdelko jen ten nejlepší domov, skvélé páníčka a mnoho šťastných let kiss
 
 
9.5.2016 - dnes nás přijel navštívit Devilek ( nyní už Honzík ) se svou paničkou, byla to moc příjemná návštěva, kdy Honzíček se předvedl v celé své kráse wink
 
 
 
Více fotek naleznete - Honzík
 
7.5.2016 - v tento den přijela na návštěvu Věruška se svou maminkou a tatínkem našich miminek Flippem
Natož, že už doma byly jen holčičky Dahuška, Dracooulka jsme si to užili parádně. Dahuška nám dokonce předvedla jak lehce štěňátko umí vyzrát nad uzavřenou krabičkou s pamlsky. Opravdu jsou holky šikulky.
A tady je pár foteček z návštěvy ...
 
   
 
Více fotek naleznete - Flippoušek
 
 
Tímto jsou všechna štěňátka zadaná a rozjetá do nových domovů. Doma čeká už jen Dahome - Dí na svůj velký den, kdy si pro ní přijede také panička smiley.
 

1.5.2016 - dnes se nám rozjela do nového domova i Dahlinka. Pro Dahlinku si přijeli moc fajn manželé. Chvilinku Dahlinka tedy Dany ( jak jí budou říkat ) bude ostřílenou pražandou a pak zase kamarádkou koní, lam a velbloudů na ranči v podkrkonoší. Myslím si, že se bude mít opravdu jako v bavlnce. Takže Danynko přejeme Ti spoustu krásných psích zážitků a milující náruč.

 

27.4.2016 - dnes nám do nového domova odjel chlapeček Diablo, odcestoval do Nového Boru s moc prima paničkou. Takže Diablíku přejeme Ti do mového života a rodinky jen to nejlepší wink.

 

22.4.2016 - dnes se nám odtěhoval do nového domova ve Varnsdorfu Devilek. Vyhlédla si ho moc hodná panička, které bude dělat společnost. A jako kamarádku bude mít yorkšírku Elišku. Takže určitě se nudit nebude. Takže Devilku první jsi nám vylétl z hnízda, přejeme Ti v novém domově moc moc lásky kiss.

 

21.4.20016 - dne 19.4. prodělala prohlídku veterinářem, očkování a čipování, vše zvládla na jedničku

volná štěňátka

PP fenka Dahlinka a HA pejsek Diablo

 

24.3.2016 - nové fotky miminek - http://ararenismarri-stenattka.wbs.cz/Aktualni-vrh-D.html

 

17.3.2016 - štěňátka prodělala svou "první úpravu" a své první odčervení. Miminka začínají už krásně capkat a legračně se už pouští z pelíšku za dohledu maminy :o).

A zde jsou opět nové fotky miminek - http://ararenismarri-stenattka.wbs.cz/Aktualni-vrh-D.html

 

15.3.2016 - dnes oslavil náš vrh B své 6-té narozeniny

 
Takže Baborinko, Berrýsku, Bree, B´Ramíku, Beuško přejeme hodně štěstíčka, zdravíčka, skvělé páníčky a neutuchající jejich lásku a porozumění heart. Všem Vám, alespoň na dálku posílám pohlazení.
 
 
10.3.2016 - vloženy nové fotky našich štěňátek zde
 
Našim drobečkům se pomalinku začínají otevírat očička a začínají zlehounka objevovat své pacičky a trošičku se už "tetelit".
 
 
8.3.2016 - dnes je to přesně rok co na svět vykouknul náš vrh C
 
Takže Flouwí, Belinko, Caruško, Boníčku a Sofinko přejeme k dnešním 1. narozeninám hodně štěstíčka, zdravíčka, milující páníčky a vždy plný a spokojený pupíček heart.
 
Všem posílám alespoň na dálku velké pohlazení.
 
 
 
4.3.2016 - nové fotky miminek, více zde
 
26.2.2016 - Dne 25.2.2016 Ennulka porodila krásných 5 štěňátek. Kde je měla schované netuším, ale jsou všechna včetně maminy zdráva. Více info v sekci štěňátka.
 
29.1.2016 - vložena nová sekce - Jak na výchovu psa? V ní najdeme pár rad pro výchovu psa, ale také rozdíl mezi separační úzkostí a nevychovaností psa, která je bohužel v posledních letech častější :o(.
 
28.1.2016 - oznamujeme, že očekáváme štěňátka, březost potvrdil ultrazvuk na kterém bylo možné vidět 3 štěňátka heart
 
17.1.2016 - vložena nová sekce - Jak správně vybrat???
 
28.12.2015 - tento den jsme s Ennulkou vyrazily na krytí do Čakovic za Prahou a to za krásným, povahově naprosto úžasným pejskem jménem Flipper True Lásky dar.
Ke spojení došlo a pokud se zadaří tak mrňousky můžeme s radostí očekávat v druhé polovinně února.

Aktuálně očekávaný  vrh D

D - Annanis Black Gem x Flipper True Lásky dar

naleznete na této adrese http://www.ararenismarri-stenattka.wbs.cz

 
12.11.2015  - musím se pochlubit novými fotkami naší Flouwí, více jich najdete v sekci "Odchovy"
 
 
16.10.2015 - stále mi přicházejí nové fotky našich štěňátek, moc bych chtěla novým majitelům poděkovat a tady jsou ...
 
 
   Flouwí a její životní ochránce Ares na procházce v lese.
 
 
  
 
 
   Doruška na výletě se svou rodinkou Procházkových na Šumavě.
 
 
 
 
 
   Caruška s kamarádem wink.
 
 
 
 
   
 
 
 
 
                                                                                                              A ještě nakonec - totální vyčerpání naší Enn.
 
 
22.9.2015 - vloženy nové, nádherné fotky naší Flouw společně s paničkou, více zde
 
12.9.2015 - dnes Cashirka odjela do nového domova, který je ve Velkém Meziříčí. Doma jí očekával pejsek jménem Jake a spoustu dalších kamarádů mezi nimi i fenečka z našeho vrhu B - Baborin. nyní vím, že už je to pro Cashirku trvalý domov. Cashirce budou říkat Belinko a to od jména Cashira beloved - milovaná. Tímto bych Daně i celé rodině moc ráda poděkovala.
 
1.9.2015 - dnes nám přijela společně s Cashirkou na návštěvu i naše holčička Flouwí, byla jsem neskutečně překvapená, že to obě holčičky doma poznaly. Z obou holčiček vyrostly krásné mladé dámy. Z Flouwí je krásná a elegantní dáma. Cashirka je stále žihadýlko a mazlítko. Musela jsem nejprve Cashirku pořádně zkulturnit, nebyla snad upravovaná od té doby co si jí odvezli na Slovensko. Tak jsem moc ráda, že je zpět.
 
   
 
31.8.2015 - naše Cashirka ve večerních hodinách byla vykoupena z otřesných podmínek a během noci dorazila do Čr. Všem za spolupráci moc děkuji a především paní Kollmanové a Terezce Hendrychové. Ty měli největší zásluhu!!! Moc moc děkuji. Více info zde
 
28.8.2015 - hledá se naše Cashirka, která byla cílem množitelů, prosíme všechny o pomoc více v sekci naše odchovy - chtění nechtění
 
7.8.2015 - stále průběžně doplňuji sekci štěňátek v novém domově, nejčastěji vrh C a nyní i A. Posuďte sami jací krásní jedinci rostou z našich miminek smiley.
 
12.7.2015 - vloženy nové fotky ke štěňátkům více zde
 
 
 
 
 
 
 
 
 
13.6.2015 - dnes náš vrh A oslavil své 6-té narozeniny, všem bych moc ráda popřála jen to nejlepší, hlavně plno lásky, vždy plný pupík a milujícího páníčky či paničku. A v neposlední řadě ať tu mezi námi žijí ještě mnoho spokojených let!!!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
4.6.2015 - vloženy nové fotky ke štěňátkům více zde

30.5.2015 - dnes nás jako poslední opustila Cashirka a vydala se žít se svou novou rodinkou v Piešťanech, doma spolu s ní budou žít dva pejsci a další zvířátka. Cashirko přejeme Ti opravdu spokojený život a milující páníčky.
 
22.5.2015 - dnes jsem poznala dvě moc prima dámy a spolu s nimi nám do nového domova odcestovala i naše Flou, takže Flou ty jsi sluníčko a proto Ti přejeme, aby ses měla v novém domově krásně a co nejlépe
 
17.5.2015 - dnes se nám domů vrátila Cashirka pro své "údajné" kňourání
Když mě viděla hned se na mě sápala a začala mi oblizovat obličej a při tom vydávala ano mírné  kňourání, ale radostí. A při tom mi bylo řečeno, že právě toto jim vadí. takže jsem to pochopila tak, že né histericky řve a vyje, ale radostně na paní dorážela a při tom jako každé normální štěně se i projevovala a to bylo na obtíž. Cashirka je u nás doma v klidu. Vyřádila se s dětmi a pak si spokojeně zalezla do pelíšku a klidně usnula. Proto je opět nabídnuta k prodeji. Prosím jen nastávající zájemce o štěňátko varuji, že štěňátko se nějak projevuje a ložičky a hromádky nejsou nic nenormálního. Číňánek jen potřebuje cítit svého pána, že je tu pro něj smiley.
 
16.5.2015 - dnes nám vylétla z "hnízda" i naše Caruška, odjela dělat společnost do rodiny, která bydlí poblíž Domažlic. Tak i Tobě Caruško přejeme v novém živitě jen ty nejlepší páníčky a plnou náruč lásky.
 
8.5.2015 - věděla jsem, že tento den přijde, ale přišlo mi to moc brzy
Ačkoliv to byl svátek a měla jsem mít volno tak byl tento den pro mě dost smutný a zárověň šťastný. Tři štěňátka opustila mou náruč a vrhla se do "samostatného" života po bocích svých nových páníčků. Rozkutáleli se nám po světě. C´helsie se nám vydala do Bratislavy, Cashirka do Rakouska a Mireček do Prahy. Vybrali si myslím jen ty nejlepší páničky. Ze všech mám ohromný pocit. Tak prdelky moje do nového života Vám přeji jen to nejlepší !!!
Doma tak prozatím zůstává Caruška a Flou. Nové fotky a více naleznete na níže uvedeném odkaze.
 
9.4.2015 - vloženy nové fotky štěňátek, více zde
 
 
 
 
6.4.2015 - ani dnes jsem nezapomněla ... dnes jsou to přesně tři roky co nás opustil náš Albert. Do teď ta bolest nepřešla jen trochu otupěla, ale zapomenout se stejně nedá ... moc mi Albínku chybíš ...
 
 
 
 
 
15.3.2015 - štěňátka z vrhu B dnes oslavila své 5-té narozeniny, všem moc přeji stálé a milující páníčky jako doposud.
Škoda, že se jich nedožila i fenečka B´MYSTiC-SHARM.
 
 
8.3.2015 - Ennulka porodila krásná štěňátka více zde
 
15.2.2015 - v týdnu nám sono potvrdilo březost naší Ennulky. Štěňátka očekáváme v polovině března smiley
 
2.2.2015 - "Oni dva se prostě milují." Mám na mysli našeho kocourka Matýska a Elišku. Ačkoliv je to zvláštní kamarádství tak bez sebe nedají ránu. A ty jejich psíko-kočičí radovánky bych Vám přála zažít. Vždy se od nich nemohu odtrhnout pohledem. No a Enn, aby nebyla po zadu tak Matýskovi dělá chůvu. Vždy ho láskyplně oblízne a nechá ho aby se u ní stočil a v klidu usnul.
 
                       
 
Leden 2015 - nové fotky holčiček , naleznete je v sekci - Naše Fenečky a pak v menu u jednotlivých holčiček
 
16.11.2014 - tohoto dne k nám do rodinné smečky neočekávaně přibyla nahá fenka Elizabeth z Úpatí hor, více informací naleznete v sekci Naše fenečky
 
 
9.11.2014 - vloženy nové fotky k Ennie do fotogalerie
 
 
      4.11.2014 - dnes Enulka slaví své 2. narozeniny , přejeme jí 
 dlouhý spokojený život. Hnes si rozbalila dárečky, dostala novou
  vestičku na zimu, pytlíček s dobrůtkami a moc moc pusinek od 
    paničky heart.
 
 
1.7.2014 - dnes jsem přidala nové fotky k Ennulce do fotogalerie a to jak z bonitace tak i jak je ostříhaná. Dále jsem si trochu pohrála s webem a máme nový vzhled tak snad se bude líbit wink.
 

        

13.6.2014 - dnes náš vrh A oslaví své krásné 5.narozeniny

( píši trochu s předstihem, ale jelikož budu zrovna v pátek na cestě na dovolenou tak mi snad bude odpuštěno smiley )

Tímto bych všem našim dětičkám chtěla popřát hodně štěstíčka, zdravíčka, plné mystičky, teplý pelíšek a hlavně laskavou a milující náruč svých páníčků!!!

Takže Arlettko, Chárlíku ( A´Harlem ),Andrew, Aronku, Arwenko ( Doruško ), Azalko přeji Vám z celého srdce jen to nejlepší a dalších mnoho spokojených let.

 

 

8.6.2014 - dnes byla Ennulka shledána komisí klubu jako CHOVNÁ laugh, co nám bylo vytknuto tak, že je úzká jak zepředu tak zezadu, ale že má ještě čas se dotvořit.  No je to prostě naše holčičí modelka laugh. Paní rozhodčí Brotánkové se moc líbila a to hlavně obdivovala nádhernou hlavu a pěkný výraz. Též se jí líbila i povaha.

Celkový dojem máme za A smiley. Takže spokojenost.

 

4.5.2014 - MVP Praha Letňany více v sekci - Výstavy a více fotek v sekci - Ennie fotogalerie

21.4.2014 - nové fotky Ennulky v sekci - Ennulky fotogalerie ( v menu Annanis Black Gem - kliknout a fotogalerie se objeví :o) )