Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

 

14.8.2016 Mezinárodní výstava Mladá Boleslav

Tato výstava pro nás s Bertíkem byla premiéra. Jelikož jsem se pro ní rozhodla už po několika dnech co jsme si Berťu coby čtyřletého psa dovezla domů. Berťa z toho možství psů byl nadšen a hned se s každým chtěl kamarádit a dával to na sobě pěkně znát :o). Jako velká podpora přijela má kamarádka Terezka a spolu s ní i naše fenka C´harming Flower.Myslím si, že jsme si všichni výstavu moc užili jednak nám přálo krásné počasí tak mi Berťulka udělal velikou radost, že krásně a s radostí chodil a i trpělivě počkal v postoji. Což pro jeho aktivitu je opravdu hodně vynaložených sil. Prostě paničku nezklamal a opravdu pro ni bojoval heart.

Více fotek naleznete - http://ararenismarri.rajce.idnes.cz/Bertucio_z_Kutskych_luk

Rozhodčí: Dolejšová Olga

Posudek: dobrá hlava, korektní ucho, oko tmavé, nůžky, dobrý krk, v pohybu lehce klenutá bedra, dobré předhrudí a hrudník, PK korektní

Známka: V3

       

 

 

Dne 8.6.2014 jsme řádně Ennulku zbonitovali, na žádné výstavy se s Ennulkou momentálně nechystáme. Z tohoto důvodu byla ostříhaná a moc jí to sluší wink.

 

4.5.2014 Mezinárodní výstava Praha - Letňany


Rozhodčí: MVDr. Ridarčíková Gabriela, SK

Posudek: dodám ...

Známka: VD

                   

Na tuto výstavu jsme nejeli vyhrát, ale "jen" pro posudek. Ačkoliv známka zas nebyla tak skvělá i tak jsem ráda, že jsem se zas mohla podívat na výstavu a na lidičky, které mám ráda. Potkali jsme mnoho známých - Izzyho ( kterého máme s kamarádkou ve spoluvlastnictví, která mám dělala i se synem společnost po celou výstavu ), po té jsme se sešli i s Šárkou a Bahirkem ( otcem našeho vrhu A ). Přijela se na nás podívat i Ivanka T. od Alpacina ( syn našeho Alberta ). Dále jsme se v kruhu potkaly i se sestřičkou Enulky a to Aranel ( nyní Kerynka ) a její skvělou paničkou smiley. A nakonec jen na skok jsme mohli prohodit pár slov i s paní Svobodovou - chovatelkou Enulky. Domů jsem odjížděla se spokojenou dušičkou :o).

 

 

12.10.2013 - Krajská výstava v Litoměřicích

Rozhodčí: Doc.RNDr. Jaroslava Ovesná

Posudek Annanis Black Gem : 11 měsíců fenka, která se nechce moc předvádět, dobře utvářená hlava, krásné tmavé oko, zatím méně výrazné předhrudí a nehotový hrudník, dobře nasazený a nesený ocas, velmi dobrý pohyb

Známka: V1 + VT

 

Přijeli se na nás podívat i dvě pro nás vzácné návštěvy a to na první fotce je Enulka se svou chovatelkou a na druhé fotce je paní Iva s Alpacinem - Albertovým synem. Měla jsem z obou velkou radost, že se na nás přijeli juknout :o).

 

  A při čekání na vystavení si Enulka svým šarmem získala náklonost i nahého chlapečka jménem Kim Malý Tom, který na ní mohl svá krásná očka nechat :o).

   

 

 

14.9.2013 - Krajská výstava v Liberci

Rozhodčí: Mgr. Božena Ovesná

Posudek Annanis Black Gem : 11 měsíců fena, dobrý rámec, typická fenčí hlava, korektní skus, tmavé oko, ucho dobře nasazeno i neseno, dosud měkčí ve hřbetě, korektní úhlení končetin, elegantní v pohybu, výborná srst.

Známka: V2

Posudek Almett Star Chose Savente : silná kostra,dobře osvalen,typ.hlava,korek.skus,ucho dobře nasazeno i neseno,dobrá linie hřetu,ocas dobře nasazen i nesen,velmi dobrá mechanika pohybu,dobré osrstění.

Známka: V2

 

Na tuto výstavu jsme vyrazily s paničkou Almettka ( syn našeho Alberta - Almett Star Chose Savente ). Pro Enulku a Almettka byla tato výstava premiérou, ale dle mého názoru si krásně vybojovali V2 s pěkným posudkem ...

    

Dále jsem nna výstavě potkala i paničku Bahirka Al Shraifi - otce našeho vrhu A. Bahirek se vůbec nezměnil stále je to milovníček a jsem moc ráda, že jsem si ho zas mohla v rukou pochovat a pomuchlat :o).

 

 

TOPlist