Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Naše smečka :o)

ještě než se vrhnu na sekci naše smečka tak bych ráda zde několika větami poděkovala svým fantastickým rodičům, sestře a mému manželovi. Nebýt jich tak své milované pejsky nemám.

     

Poděkování

Jako celý život není jednoduchý tak ani cesta k mým hafínkům nebyla snadná.

Vlivem povodní jsem byla nucena se vzdát mých dvou chlupatinek více ... zde po té co mě předčasně opustil i můj milovaný Albert už jsem se nechtěla stát paničkou čeho si živého. Ale jak mi potvrdí milovníci číňánků tak jsem to vydržela několik dlouhých měsíců než se na mě spikla má rodina. A za to jsem jim nyní moc vděčná!!!

Je fakt ten, že jsem po pejscích koukala, denně pročítala inzeráty, ale strach z té bolesti mě pořád nedal možnost udělat ten krok vpřed a číňánka si pořídit. Vždy se "něco" našlo, abych váhala.

 

Jak jsem k psíkům přišla, aneb jak se ke mě dostali ... smiley

 

Annanis Black Gem - Ennulka

Jednoho červencového dne v roce 2013 přijeli k nám naši na návštěvu a přivezli sebou chlupatou fenečku se slovy, že je sestry. Moc se mi zalíbila už jen kvůli svým kukadlům a "laxnosti". Ačkoliv byla v cizím prostředí tak se vůbec nebála a hned mi vlípla "hubana". Netušila jsem zda je s PP či bez a v tu chvíli mi to popravdě bylo i jedno. Byla to chlupatá kulička čehosi s nádherným výrazem v očích. Když rodiče se sestrou na mě viděli, že jsem si Ennulku zamilovala, tak mi oznámili, že je to fenečka pro mě. Jen nevěděli jak budu reagovat. Maminka vytáhla balíček s dárečky od paní Svobodové a PP. No a od té doby mi Ennulka dělá život krásnější. Je to moje chlupaté štěstíčko. Je to neskutečně vyrovnaná fenka se skvělým přístupem k dětem, k ostatním zvířátkům, ale i cizím lidem. Což je u číňánka fantastické.

 

Elizabeth z Úpatí hor - Elinka, Eliška

Elinku jsem si sama našla na inzerátu a denně jí sjížděla očima. Byla to krásná feňulka a jak jinak než s úžasným kukučem. Nevím čím mě tak oukouzlila, ale stalo se. Ale bohužel mi doma nebyla dovolena tak jsem na ní mohla "jen koukat". Po zmínce mojí mamince mi bylo vysvětleno ať neblázním a, že ta pravá holčička si na mě někde počká. Po té jsem začala myšlenku na Elišku vzdávat. Dlouho netrvalo a jeli jsme k našim na oslavu narozenin mé sestry. Po příjezdu se nic zvláštního nedělo až ouvejjj ... čekala na mě tam Elinka!!! Půl hodiny jsem chodila kolem pelíšku a nevšimla jsem si jí. Byla ticho jak pěna. Samozřejmně jsem spiklenectví mých rodičů, sestry a manžela obrečela. Byli na mě všichni domluvení pomalu týden a nikdo se ničím nepodřekl a nechali mě v tom, že žádná Elinka nebude.Jaké to pak bylo překvapení. Elinku jsem předčasně dostala jako vánoční dárek. Je to malá prdelka s krásným hlubokým pohledem do kterého jsem se zamilovala hned napoprvé. Máme jí doma teprve chvilinku, je zvyklá na mnoho jiných věcí, ale věřím, že všechno postupně spolu zvládneme a budeme velké kamarádky. Ikdyž se zamýšlím tak my vlastně už jsme laugh.

Ennulka Elinku přijala nad moje očekávání velmi rychle a bez problémů.

A za moje holčičky bych moc ráda všem z rodiny moc poděkovala!!!

         

Elinka bohužel nebyla taková jak jí chovatelka vylíčila. Místo suveréní fenky to byla vyděšená kulička. Více čtěte v sekci - Elizabeth z Úpatí hor. No a nakonec když jsme pochopila, že Elinka , bohužel není ani k našemu docela aktivnímu stylu života. Věčné cestování jí nedělalo dobře a tak jsem se uchýlala k rozhodnutí, že u človíčka, který nacestuje a je většinu času doma jí bude lépe a tak Elinka od května 2015 bydlí u mé babičky.

Pak se v dlouho očekávaném vrhu D narozeného 25.2.2016 po Enn objevila krásná nahá holčička a já věděla, že je to ona co zůstane. Jmenovala se Dracoolka Magic ar Arenis Marii. Bohužel nám nebylo dopřáno moc času a v necelých 4 měsících mi Drákulinka umřela na vosí bodnutí a následnou silnou, alergickou reakci.

Takže Enn byla opět sama a po té veškeré souhře špatných náhod se k nám dostal krásný mladý pes Bertucio z Kutských luk. Více se dozvíte v sekci - Bertucio z Kutských luk. S Enn vytvořili skvělý pár a jsme kompletní. Více informací naleznete na těchto stránkách v menu pod jednotlivými jmény pejsků.

 

PS: Popravdě je mi jedno zda se někomu moji hafínci líbí či nelíbí. Zda jsou nohatí, více či méně ušatí či mají jakýkoliv výraz. Jsou prostě moji a budu je mít ráda i tak a je mi zcela jedno co si kdo myslí wink.

 

 

TOPlist